Als bestuur van wijkcentrum Oosterboer zijn wij op zoek naar nieuwe bestuursleden. Het huidige bestuur bestaat uit 3 vrouwen en twee mannen. Wij kunnen prima versterking gebruiken! Als bestuur vergaderen we 1 keer per maand en het duurt ongeveer een uur.

Wij denken mee voor nieuwe activiteiten. De ideeën van contactpersonen bespreken wij of ze voldoen aan de verwachting van het bestuur aan de hand van onze richtlijnen. Het zijn geen saaie vergaderingen; integendeel; een stukje plezier en humor hoort er ook bij.

Elk bestuurslid krijgt een aantal activiteiten toegewezen waar hij/zij dan aanspreekpunt voor is. Mocht je eens willen meekijken dan ben je van harte welkom; je hoeft niet direct te beslissen of je meedoet!

Graag aanmelden bij Bertha Nijhuis 0522-259295 of email hbnijhuis21@hotmail.com